GameWare
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GameWare

Game Ware // Acildi !

AnasayfaPortalliAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

PC'nizde Keylogger warmı yokmu ogrenin

2 posters
YazarMesaj
Copernic
Admin
Admin
Copernic

PC'nizde Keylogger warmı yokmu ogrenin Empty
MesajKonu: PC'nizde Keylogger warmı yokmu ogrenin   PC'nizde Keylogger warmı yokmu ogrenin Icon_minitimeC.tesi Ara. 29, 2007 4:20 pm

Knight hastasısınız evdeki net gitti yada bilgisayrınız bozuldu ,tam da pk yaparken.. hemen koşa koşa cafeye gidiyorsunuz ,yolda düşünüyorsunuz cafede keylogger varmıdır acaba ? diye hah işte tam orda devreye ben giriyorum ve size ctrl+shift+alta+x e basın diyorum.. karşınıza bir pencere açılıp ve sizden şifre istiyorsa o makinada keylogger var demektir hemen çıkıyorsunuz o cafeden başka cafeye gidiyorsunuz aynı yönttemi uyguluyorsunuz ya da bilgisayarınızı en yakın teknik servise götürüyorunuz benden bu kadar. hacklenmemek için gerisi size kalmış.........

ALINTIDIR
Admin
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: PC'nizde Keylogger warmı yokmu ogrenin   PC'nizde Keylogger warmı yokmu ogrenin Icon_minitimeC.tesi Ara. 29, 2007 8:33 pm

Sağol !
https://gameware.yetkin-forum.com
Copernic
Admin
Admin
Copernic

MesajKonu: Geri: PC'nizde Keylogger warmı yokmu ogrenin   PC'nizde Keylogger warmı yokmu ogrenin Icon_minitimePaz Ocak 13, 2008 3:09 pm

Önemli değil

PC'nizde Keylogger warmı yokmu ogrenin
1 sayfadaki 1 sayfası